Perili Bay Resort Otel Datça | 0 252 606 05 55 - Restorant

Restorant

RESTORANT

LEZZET DİYARI

Perili’den tatlar…

Dünya mutfaklarından en güzel tatları Caria Ana Restauran’da siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz.Yörenin verimli topraklarından elde edilen taze sebze ve meyveler kullanılarak hazırlanan açık büfe tatlar, yine Datça ve çevresinde yetiştirilen ve tamamen doğal ürünlerle beslenen hayvanlardan et ve tüm çiftlik ürünlerini temin ediyoruz. Bir butik otel yaklaşımıyla işletilen tesisimizde misafirlerimizin damak zevkine sunduğumuz tüm yiyecekler için gıda ürünlerini özenle seçiyor, katkı maddesi kullanmıyor ve şeflerimizin hünerli ellerinden çıkan türlü tatları sabah,öğle ve akşam büfemizde ya da Caria Ana  Restoranımızda beğeninize sunuyoruz. Perili Bay Resort’deki restoranlarda aileniz,sevdikleriniz ya da arkadaşlarınızla oturduğunuz yemek masanızdan kalmak istemeyecek, en güzel sohbetleri bu masa çevresinde yapacaksınız…

Yemeklerden sonra bir kahve ya da bir kadeh içki içmek için ahşabın maviye boyandığı, en güzel müziğin ise dalgalar tarafından çalındığı, ada ve deniz manzaralı Beach Bar & Pool Bar’da günün son ışıklarının tadını çıkarabilirsiniz.. Denize sıfır konumlu bu bölümde Perili yönetimi tarafından belirlenen günlerde canlı müzik organizasyonları yapılmaktadır. Satranç, tavla ve iskambil oyunları da oynanabileceğiniz ve elyapımı bal kabağı lambalarla aydınlatılan bu alanda, dostlarınızla kıran kırana oyunlar oynayabilir, kazananı ise bu bölümdeki bardan bir içki ile ödüllendirebilirsiniz.

Pool Bar’da dondurma ikramları ve farklı tatlarda en güzel kokteyller beğeninize sunulmaktadır.

Serinlemek istediğiniz her an, dilediğiniz kadar içecek Pool Bar’da güler yüzlü barmenlerimiz tarafından servis edilmektedir.

X